Agart-Pro Sp. z o.o. od ponad 10 lat zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem cukierni, lodziarni i piekarni w najwyższej jakości produkty.

Dystrybucja

Jesteśmy dystrybutorem produktów czołowych producentów z Polski oraz Europy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a naszym priorytetem jest zaspokojenie jego potrzeb i spełnienie wszelkich oczekiwań. Jesteśmy otwarci na nowe, niebanalne rozwiązania i nie boimy się wyzwań. Zapewniamy stałą opiekę handlowców i technologów.

Dostawy

Prowadzona przez nas ścisła kontrola łańcucha dostaw zapewnia najwyższą jakość produktu, dzięki której zdobyliśmy zaufanie setek klientów w całej Polsce.

Nasze filie

Od czasu swego powstania, firma otworzyła i prężnie prowadzi 4 filie na terenie Polski. Swoim zasięgiem obejmujemy województwa: pomorskie, dolnośląskie, mazowieckie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie oraz lubuskie.

Plebiscyty

Uwieńczeniem naszej troski o kontrahentów są przyznawane nam liczne nagrody i wyróżnienia. Wśród nich między innymi: Gazela Biznesu i Diamenty Forbesa.

„Robimy i będziemy robić wszystko, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani i odbierali nas jako kompetentnych partnerów handlowych w myśl przyświecającej nam zasady: Jesteśmy z Najlepszymi dla Najlepszych…”