Oddział - Poznań

Centrala - Poznań

AGART-PRO Sp. z o.o. ul. Składowa 13 bud.2 Żerniki, 62-023 Gądki tel. 61 83-44-700 Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000304532 NIP: 7792332950 REGON: 300816318 Kapitał zakładowy:  1 349 500 zł

Biuro Obsługi Klienta

663-000-145 663-009-844  

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Kamil Ledecki 663-000-104 kamilledecki@agart-pro.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Danuta Raburska 663-000-123 danutaraburska@agart-pro.pl

Kierownik Działu Zakupów

Agata Biernat 663-000-135 agatabiernat@agart-pro.pl

Dział Importu

Monika Jesionowska 663-000-117 monikajesionowska@agart-pro.pl   Małgorzata Piotrowska-Mądra 663-008-687 malgorzatapiotrowskamadra@agart-pro.pl

Dział Ksiegowości

Katarzyna Zelius-Filipiak 506-626-495 ksiegowosc@agart-pro.pl

Dział Windykacji

Beata Otocka 665-002-542 beataotocka@agart-pro.pl fax: 61 62-48-699

Oddział - Rumia

Oddział - Trójmiasto

ul. Dąbrowskiego 149 84-230 Rumia tel. 58 781-41-90 fax. 58 781-41-91

Biuro Obsługi Klienta

665-001-642

Koordynator Oddziału

Ryszard Rudzki 663-000-120 ryszardrudzki@agart-pro.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Paweł Pepliński 501-524-906 pawelpeplinski@agart-pro.pl

Oddział - Warszawa

Oddział - Warszawa

SEGRO Polska, Budynek F ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice

Biuro Obsługi Klienta

506-690-459

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Anna Badowska 663-000-144 annabadowska@agart-pro.pl

Oddział - Wrocław

Oddział - Wrocław

ul. Polna 29 55-095 Długołęka tel. 71 717 00 43 fax 71 733-64-65

Biuro Obsługi Klienta

519-042-798

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Tomasz Smętek 663-000-142 tomaszsmetek@agart-pro.pl